6 Mayıs 2021
Gösterim: 13530
Domain No: 4789

KalpCerrahi.com

 • Yazdır
 • Favori
 • İlanı Paylaş
Media
Detaylar:

BU DOMAİNİ SATIN ALABİLİRSİNİZ

Neden Sahip Olmalısınız?

 • İŞİNİZİ BÜYÜTECEK İTİBARINIZI ARTIRACAK
İnternet trafiğinin yaklaşık %90’ı arama motorları üzerinden gerçekleşmekte. Arama motorlarının sitenizi üst sıralara çıkarması için en önemli şartı işinizle alakalı kelimeler içeren ve mümkün olduğunca az karakterden oluşan bir domaine sahip olmanızdır. Domainler sadece ilk izlenim, marka bilinirliği ve prestij açısından değil, Google’ın sıralama algoritması açısından da çok önemlidir. İnternet trafiğinizi bir kaç katına çıkarmak ve rakiplerinizden önde görünmek için bu domain size çok yardımcı olacak.

 • SEO & ARAMA MOTORLARI
İşinizle ilgili anahtar kelimeleri içeren bu domainle reklam vermeseniz dahi arama motorlarında üst sıralarda yer alır, göz önünde olursunuz. Böylece reklam bütçesinden çok ciddi tasarruf sağlarsınız. Bu domainle birlikte reklam yerine içerik oluşturmaya ayıracağınız küçük bir bütçeyle sitenize tüm arama motorlarından çok büyük bir trafik akışı sağlayabilirsiniz.

 • MARKA BİLİNİRLİĞİ
İşinizin, markanızın, unvanınızın dijital dünyadaki hak sahibi siz olursunuz. Dilerseniz bu ismin marka tescilini de kontrol edebilir, eğer müsaitse Türk Patent ve Marka Kurumu'na başvuru yaparak adınıza tescil edebiliriz. Böylece sizden başkasının kullanamayacağı bir markaya sahip olursunuz.

 • İŞİNİZE ÖZEL MAİL ADRESİ
Bu domainle sahip olacağınız isminiz@KalpCerrahi.com gibi e-posta adresleriyle işinizi daha da kurumsallaştırabilirsiniz. Dijitalleşen iş dünyasında itibarınızı zedeleyecek en büyük hatalardan biri ücretsiz mail sağlayıcılarından alınan mail adresleriyle iş yazışmaları yapmaktır. Bu domainle birlikte 1 yıllık sınırsız hosting ve mail servisi hediyemiz.

 • KOLAY TELAFUZ
Anlaşılabilir fonetiği, yazım kolaylığı ve akılda kalıcılığı sayesinde siteniz de mail adresiniz de kolay telaffuz edilir, zor unutulur. Yazım hatalarıyla müşterileriniz rakiplerinizin sitesine yönlenmez.

 • UYUMLULUK
Bu domaini var olan web sitenize kolayca yönlendirebilir ve sitenize hem var olan domaininizden hem de bu domainden trafik akışı sağlayabilirsiniz. Böylece eski domaininize ait bağlantıları da kullanmaya devam edebilirsiniz.  

 

TRANSFER SÜRECİ:

 • Ödemenin yapılmasıyla en geç 1 saat içinde alıcının talep edeceği kayıt firmasına domain transferi gerçekleştirilir.
 • Alıcı talep ederse; Domainle birlikte 1 yıllık sınırsız hosting, mail adresi, SSL Sertifikası ve alıcının iletişim bilgilerini içeren yapım aşamasında sayfası hediye edilir.
 • Alıcı talep ederse; Domain, alıcının var olan web sitesine kalıcı veya geçici olarak yönlendirilir.
 • Yeni bir web sitesi yaptırmak için lütfen iletişim formu üzerinden teklif isteyiniz.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR:

1 Yıllık Sınırsız Hosting
Sınırsız Mail Adresi

 

AYRICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER:

Kurumsal Web Sitesi
SEO Çalışması
Sosyal Medya Yönetimi
Marka Tescil Danışmanlığı
PR ve Marka Yönetimi
Tanıtım Filmi
Fotoğraf Çekimi
Kurumsal Kimlik
Reklam Yönetimi

 

ÖDEME:

Tüm kredi kartlarına vade farkıyla 12 aya kadar taksit yapılmaktadır.
Peşin ödemelerde %5 EFT/Havale indirimi uygulanmaktadır.

 • Fiyatlara KDV dahil değildir.

Domain Hakkında
Domain Yaşı: 3
Hazır Proje Sitesi: Hayır
Etiketler:                  

Yorum Ekleyin

Related Listings
Shedule a Test Drive
No form yet! You should add some...
Apply For TradeIn With Us
No form yet! You should add some...
Send Your Offer
Mesaj Gönder